CoolPůjčka.cz

CoolPůjčka.cz

průvodce bezpečnou půjčkou a světem financí

Již nějakou dobu se na našem nebankovním trhu pohybuje relativně nová a neznámá společnost Zaplo Finance s.r.o. spadající pod finanční skupinu 4finance Group působící prakticky v celé Evropě ale i za oceánem.

Zaplo nabízí první půjčku zdarma

Zaplo půjčka přichází na náš trh s atraktivní nabídku – novým klientům nabízí první půjčku do 8000 Kč zcela zdarma, tj. bez úroků a bez poplatků. Podmínkou bezplatné půjčky je pouze včasné splacení celé částky, maximální doba splatnosti je 30 dní.

Zaplo si tímto krokem chce získat konkurenční výhodu a oslovit nové klienty na již konkurencí zaplněném trhu s rychlými půjčkami. Zda se jim to podaří, se ukáže až s odstupem času. Nicméně již v tuto chvíli začínaní i další nebankovní společnosti nabízet své první půjčky také zdarma. Z konkurenčního boje tak mohou těžit především klienti.

>>> Přejít na oficiální web Zaplo <<<

Zaplo je ideální půjčka před výplatou

Pokud jste zaměstnaný a máte pravidelný příjem (toto však není podmínkou pro poskytnutí půjčky), stává se Zaplo ideální půjčkou před výplatou. Proč? Pokud budete novým klientem a půjčku včas splatíte, budete jí mít zcela zdarma, tj. bez úroků a bez poplatků.

U této firmy jsem si vzala půjčku 5000 korun, peníze jsem vrátila převodem na jejich účet asi den předem, když se vám to podaří tak jako mě, tak při první půjčce nezaplatíte nic navíc.

Opakovaná nebo delší půjčka se již prodraží

Říkáte si, že to nemůže být jen tak. Proč by někdo poskytoval půjčky zdarma? Ano, i tato firma na půjčkách vydělává. Pokud klient svou první půjčku nesplatí včas, nebo pokud si chce půjčit opakovaně, musí již zaplatit úrok a poplatek dle sazebníku. Celkové RPSN se pohybuje od 730% výše, záleží na částce a splatnosti.

Zaplo půjčka – výhody a nevýhody

Jak to již v životě bývá vše má své výhody a nevýhody, i Zaplo půjčka. Mezi výhody patří rychlost a možnost vyřízení půjčky online. Nepotřebujete ručitele ani doložení příjmů a první půjčku dostanete zcela zdarma.

Jako nevýhody bychom měli zmínit zejména vysoké poplatky za prodloužení splatnosti. Je dobré si tedy uvědomit, že Zaplo půjčka není vhodná pro každého, nebo lépe řečeno není vhodná k řešení jakékoliv finanční tísně – určitě není vhodná jako dlouhodobá půjčka.

Jako závěrečné upozornění musíme také zmínit, že při žádosti o půjčku vyžaduje tato společnost barevnou kopii občanského průkazu. Je tedy pouze na vás, zda jí tyto citlivé údaje poskytnete nebo ne. V bankovním sektoru je to bohužel běžné, že vás banka požádá, zda si může váš OP ofotit, to banka však může udělat pouze s vaším souhlasem. V opačném případě si musí banka udělat pouze opis.

Jeden komentář: “Zaplo půjčka – podvod nebo revoluční nabídka?”


  1. Alenka:

    Zaplo určitě nepovažuji za podvod, proč tomu tak je se můžete dočíst v tomto článku:
    http://www.pujckaportal.cz/je-zaplo-pujcka-podvod/Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)