CoolPůjčka.cz

CoolPůjčka.cz

průvodce bezpečnou půjčkou a světem financí

Jistě jste již někdy zažili situaci, kdy vám těsně před výplatou došly nečekané účty, porouchal se některý z nezbytných spotřebičů nebo auto, kterým denně jezdíte do práce, a vy nemáte volné prostředky na úhradu těchto výdajů. A co když se zaměstnavatel opozdí s výplatou a vám nezbydou finance na běžný provoz? Pro takové případy je zde půjčka před výplatou, která vám dokáže účinně pomoci. Nemusíte žádat o pomoc příbuzné nebo známé, a přesto získáte potřebné prostředky rychle a včas tak, abyste své finanční potíže vyřešili.

Peníze rychle a na kratší dobu

Půjčka před výplatou je půjčka krátkodobá, to znamená, že je poskytována na dobu do 30 dní, pak musí být splacena. Půjčovat si lze opakovaně, při každé splacené půjčce a další žádosti se půjčená částka zvyšuje. Maximální částky u půjček před výplatou se pohybují kolem 12 000 Kč, tato částka však nebývá poskytována při první půjčce. Největší výhodou půjčky před výplatou je jednoduchá žádost a rychlé vyřízení s minimem dokladů.

Kde hledat a jak zažádat

Většinu půjček před výplatou lze najít na internetu. Zde je větší množství nabídek různých poskytovatelů, rozdílné jsou i podmínky půjček a výše úroků nebo poplatků. Vyberte si tu půjčku před výplatou, jejíž podmínky pro vás budou nejvýhodnější. Zkuste využít slevových akcí nebo nabídky první půjčky před výplatou zdarma. Na webových stránkách vybraného poskytovatele vyplňte jednoduchý formulář, odešlete a počkejte na vyhodnocení své žádosti. Bude vám nabídnuta předschválená částka, kterou potvrdíte a pak už můžete očekávat peníze na svém účtu.

Dobu splatnosti si můžete prodloužit

Spoléhali jste na to, že obdržíte výplatu včas, peníze však nedorazily a vám hrozí, že půjčku nebudete moci včas splatit? Pak využijte možnost prodloužit si dobu splatnosti. U některých půjček musíte o toto prodloužení požádat, někde stačí rovnou zaplatit poplatek za prodloužení půjčky na účet poskytovatele a splatnost se prodlouží automaticky. Poplatek za tuto službu bývá značně vysoký, při opakovaném prodlužování by se půjčka hodně prodražila. Proto se vždy vyplatí zvolit dobu splatnosti s malou časovou rezervou.


Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)