CoolPůjčka.cz

CoolPůjčka.cz

průvodce bezpečnou půjčkou a světem financí

Pokládáte si občas otázku, zda je možné si v dnešní době půjčit bez ručitele? Nebo bez zbytečných a zdlouhavých pochůzek po bankách a u zaměstnavatele, abyste získali potvrzení příjmů nebo další potřebné dokumenty? V dnešním článku vás seznámíme s takzvanou půjčkou 24. Určitě se ptáte, o co vlastně jde a jak to funguje. Půjčka 24 je typem půjčky, při které získáte peníze na své konto do druhého dne. Navíc ji vyřídíte online, jak je již u podobných typů půjček zvykem. Půjčka 24 probíhá pokaždé bez zbytečného papírování, bez jakéhokoliv ručitele, ať už nemovitostí nebo druhou osobou. Neprokazujete žádné své příjmy a ani nic dalšího. Při schválení půjčky 24 máte peníze maximálně do 24 hodin na svém účtu.

Půjčka 24 – Žádost a vyřízení online

Jak je možné půjčku 24 vyřídit online? Je to velice jednoduché. Vše, co pro vyřízení této půjčky musíte udělat je, pravdivě vyplnit jednoduchý formulář na webové stránce společnosti, která tento typ půjčky nabízí a o tuto půjčku si požádat. V drtivé většině všech případů je vyhověno každé podané žádosti. Tyto soukromé nebankovní společnosti totiž často ani neověřují zápisy v registrech dlužníků, které často u banky znamenají stopku. Extrémně rychlé půjčky jsou často potřebné v případech, kdy máte náhle hluboko do kapsy, nebo se objevily nečekané výdaje. Peníze si můžete půjčit na cokoliv, je to čistě na vás, jde totiž o krátkodobý neúčelový úvěr.

Krátkodobý neúčelový úvěr

Půjčka 24 vám může zajistit různé částky, nejde však o závratné sumy, ty se nejčastěji pohybují od 1 500 do 15 000 Kč na vámi zvolené potřeby. Nikdo se nebude ptát, na co peníze máte nebo vám nějak radit, za co byste měli peníze utratit. Dávejte si však pozor, do kdy máte půjčku nebo jednotlivé splátky uhradit. Vzhledem k tomu, že jde o krátkodobý úvěr, může být vaše splatnost nastavena na 15 nebo 30 dní. Půjčku 24 využívají zejména lidé, kteří náhle potřebují peníze navíc a vědí, že jsou schopni půjčku bez prodlení splatit maximálně do pár týdnů.

Půjčka 24 je snadnou a rychlou možností jak přijít k potřebným penězům, nebo jde o cestu do dluhové pasti? Vždy záleží na individuálním případu.

Pouze internet a mobilní telefon

Podmínky pro vyřízení půjčky 24 nejsou nikterak složité, budete potřebovat pouze mobilní telefon a účet v některé z českých bank. Samozřejmostí je, plnoletost a trvalý pobyt v České republice. O půjčku se pokaždé žádá přes internet prostřednictvím webových stránek nebankovních společností, které tyto finanční služby nabízejí. Jakmile vyplníte formulář, přijdou vám na email nebo SMS zprávou další potřebné instrukce jak celý proces žádosti o půjčku úspěšně dokončit.

Něco za něco – Rychlost, ale také vyšší úrok

Rychlost a jednoduchost jsou jistě nesporné výhody, které půjčka 24 nabízí. Ovšem i zde platí takzvané něco za něco. Nebankovní společnosti, jež tyto půjčky nabízejí, jsou denně vystaveny riziku, že narazí na klienta, který nebude schopen půjčku splatit. Tyto a další faktory vedou k tomu, že u půjček tohoto typu jsou jedny z nejvyšších úroků vůbec. Zatím co u hypoték se dnes roční úrok pohybuje pod 3%, zde běžně RPSN dosahuje 2 500%! To je skutečně ohromné číslo. Pokud se tedy pro půjčku 24 rozhodnete, buďte si jisti, že ji budete schopni včas a řádně splatit.


Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)