CoolPůjčka.cz

CoolPůjčka.cz

průvodce bezpečnou půjčkou a světem financí

Potřebujete-li si půjčit peníze, nemusíte se vždy obracet pouze na banku. Spousta lidí si od banky ani půjčit nemůže, protože má např. záznam v registru dlužníků nebo nemůže doložit své příjmy. Řešením takové situace jsou nebankovní půjčky, které jsou určeny i těm, kterým by žádná banka úvěr neposkytla. Mezi nebankovními půjčkami jsou ale velké rozdíly a tak jako u jiných produktů, tak i u těchto půjček platí, že některé jsou výhodné, jiné se naopak vůbec nevyplatí. Jak se ale mezi takovým množstvím nabídek zorientovat a vybrat si opravdu výhodnou, rychlou a cool půjčku? Máme pro Vás jeden tip na půjčku, jež nabízí velmi výhodné podmínky, informace o možnostech, jak si půjčit zcela zdarma a také Vám doporučíme webové stránky, které se na cool půjčky přímo specializují.

Jednou z nejlepších nebankovních půjček současnosti je nesporně Zaplo půjčka. Tento nebankovní úvěr provozuje společnost Zaplo finance, jež je součástí silné finanční skupiny 4finance Group, působící nejen v ČR, ale i v několika dalších zemích Evropy a Ameriky. Zaplo půjčka nabízí spoustu výhod – je rychlá, snadno dostupná, není k ní třeba žádný ručitel, a co je asi nejzajímavější – první půjčka je poskytována zcela zdarma. Půjčka se tak opravdu vyplatí, a pokud Vám stačí jen menší hotovost, určitě byste tuto nabídku měli zvážit. Více podrobných informací o zaplo.cz včetně nezávislé recenze si můžete přečíst na stránce Vyhodnaky.cz, která se na hodnocení půjček zaměřuje.

Srovnání půjček

První půjčka zdarma ale není doménou pouze společnosti Zaplo finance. Bez poplatků a úroků si můžete půjčit i od celé řady dalších společností, které tak bojují o nové klienty čím dál výhodnějšími a lákavějšími nabídkami. Nemusíte mít strach, že by se jednalo jen o marketingový trik a že byste museli platit něco navíc – pokud půjčku splatíte v řádném termínu, opravdu nezaplatíte nic navíc. Je ale třeba říct, že tato nabídka se váže vždy jen na malé a krátkodobé úvěry – u vysokých půjček se poplatkům a úrokům prostě nevyhnete.

Vzhledem k tomu, že s různými nebankovními společnosti, nabízejícími půjčky se doslova roztrhl pytel, může být někdy docela problém se ve všech těch nabídkách zorientovat. Pokud nechcete udělat chybu a vzít si nevýhodnou půjčku s příliš vysokými úroky, určitě byste měli použít internetový srovnávač půjček. Tím nejlepším jsou v současné době CoolPůjčky.cz. Tyto stránky už obsahují více než šest desítek nezávislých recenzí, které shrnují všechny podstatné informace o jednotlivých úvěrech a spolu se zkušenostmi zákazníků tak přinášejí komplexní servis pro všechny, kteří se rozmýšlejí, u koho si podat žádost o půjčku.


Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)