CoolPůjčka.cz

CoolPůjčka.cz

průvodce bezpečnou půjčkou a světem financí

Bez peněz se podnikat nedá. Ale kde je vzít, když nelze využít vlastní zdroje? Optimálním řešením následujících situací může být vhodně zvolená nebankovní půjčka. Samozřejmě za předpokladu transparentních podmínek a výhodných parametrů.

1) Rozjezd nového businessu

Začátky bývají těžké. Minimálně z hlediska financování. Bez volného kapitálu je rozjezd nového projektu složitý a často i nemožný. Banky se k žadatelům bez finanční historie otáčí zády a novopečeným podnikatelům nezbývá nic jiného, než se obrátit na nebankovní sektor. Půjčka na podnikání je mnohem dostupnější a podmínky benevolentnější.

2) Záznam v negativním registru

Získat odpovídající částku od nebankovní instituce je zpravidla jednodušší i v případě horší finanční historie. Úroková sazba a poplatky přitom bývají přijatelné. Pokud banka vaši žádost o půjčku zamítla z důvodu záznamu v negativním registru dlužníků, neklesejte na mysli. Nebankovní poskytovatelé drobné škraloupy odpouští.

3) Nedostatek času

Čas jsou peníze a zdlouhavá administrativa vás může připravit o životní šanci. Potřebujete-li mít finanční prostředky k dispozici obratem, raději na banku rovnou zapomeňte. Pokud vám nenabízí předschválenou částku, zbytečně by vás zdržela. Nebankovní poskytovatelé naopak staví na jednoduchém vyřízení s minimálním administrativním zatížením.

4) Rozšíření a dokončení projektu

V souvislosti s půjčkou a podnikáním se většině lidí vybaví začátky. Podstatnou část klientely nebankovních společností přitom tvoří právě podnikatelé, kteří se v oboru pohybují delší dobu. Nebankovní úvěr vnímají jako šanci na rychlejší rozvoj či dokončení projektu.

5) Řešení ekonomické krize

Druhotná platební neschopnost, špatná rozhodnutí a mnohé další situace mohou firmu dovést do vážných existenčních problémů. Díky nebankovní půjčce lze získat rychlou finanční injekci a zabránit nejhoršímu.